Emin Apart Emin Apart
   40 yıllık köklü geçmişi ve hizmette yüksek kaliteyi yaşamak isteyen misafirlerini ağırlamak için beklemektedir. Kandıra Cebeci Emin Apart Pansiyon sizleri ağaçlarla bezenmiş geniş bahçesinde ağaçların gölgesi altında dinlenmenin keyfini yaşayacağınız huzurlu bir tatil atmosferinde ağırlıyor.

   Hoşça vakit geçireceğiniz bahçede çocuklarınız diledikleri gibi koşup oynarken sizlerde bir ağacın gölgesinde dinlenmenin ya da kitap okumanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca her ihtiyaca uygun kapasite ve konfora sahip oda seçenekleri ile sizlere keyif dolu bir konaklama zevkini sunmaktadır. Odaların bu özelliklerinin yanı sıra 24 saat boyunca kesintisiz olarak kullanabileceğiniz sıcak su, uydu yayınlarını izleyebileceğiniz televizyon, istediğiniz an bağlanabileceğiniz kablosuz internet, buzdolabı ve banyo gibi önemli özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

   Denize sıfır mesafede bulunan işletmede konaklarken denizde yüzme ve kumsalda güneşlenme zevkini de doyasıya yaşarsınız. İhtiyaçlarınızı büyük bir kolaylıkla karşılama imkânı bulabileceğiniz alış veriş merkezi tesisin otantik yaz bahçesi içerisinde hizmet vermektedir. Yaz ve kış aylarında tatil yapma imkânı sunan tesis yıl boyunca açıktır. Ayrıca araç sahiplerinin kullanabilecekleri otopark mevcuttur. Toplamda 130 yatak kapasitesiyle hizmet veren, denize sıfır tatil yerleri ve geniş olanaklar sunan tesislerden biridir. Kocaeli’de tatil yerleri ve güzelliklerini keşfetmek isteyenler için doğru adres Cebeci Emin Apart..
Anasayfa      |      Odalar      |      Çevre      |      Galeri      |      İletişim
Copyright © 2014 Emin Pansiyon. Bütün Hakları Saklıdır.
Tasarım : Oğuzhan Avcı